Doğankent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyelerine Maske Dağıttı « Bulancak Ajans

27 Eylül 2023 - 19:20

Doğankent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyelerine Maske Dağıttı

Doğankent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyelerine Maske Dağıttı
Son Güncelleme :

06 Mayıs 2020 - 0:50

Doğankent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhiddin Pir, yeni tip coronavirüs tedbirleri kapsamında üyesi olan esnaflara 200 adet maske dağıtımı yaptı.

Doğankent Merkez Mahalle esnaflarına maske dağıtan Oda Başkanı Muhiddin Pir, salgının önüne geçilmesinde coronavirüs tedbirlerine uyulmasının önemine dikkat çekti. Coronavirüs tedbirlerini ilçedeki esnaflarla birlikte en üst seviyeye çıkartmak istediklerini ifade eden Pir, şunları kaydetti: İlçe olarak yeni tip coronavirüs salgını ile mücadeleye devam ediyoruz. Faaliyetlerimize ilçemizdeki esnaflarımızın iş yerlerini dezenfekte ettirmekle başladık ve devam ediyoruz. Dezenfekte çalışmalarında Doğankent Belediyesi ekibinden faydalanmaktayız.

Ardından esnaflarımıza bugün 200 maske dağıtımını gerçekleştirdik. Maske teminini Doğankent Kaymakamlığı ve Belediye başkanlığının katkılarıyla yaptık.

Pir; esnaflarımıza maske dağımı devam edecektir. Diğer taraftan ilçemizde mağdur durumda olan esnaflarımıza her türlü katkıyı sağlamış bulunmaktayız ve katkı sunmaya devam edeceğiz. Dedi. Haber: Seyit Güvendi