DOLAR33,1952% -0.11
EURO36,0226% -0.6
STERLIN42,8115% -0.31
FRANG37,3483% -0.2
ALTIN2.551,00% -1,92
BITCOIN66.589,723.71
reklam

Doğalgaz çalışmalarında sona geldi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Doğalgaz çalışmalarında sona geldi
reklam

Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Cenaze Hizmetleri yeni hizmet binası çevre düzenlemesi, İskele başı mevkii şehir içi durağı kaldırım çalışmaları ve şehir genelinde bakım-onarım çalışmaları yoğun mesai ile sürdürülüyor.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancak Belediyesi olarak bir taraftan büyük hizmet ve yatırımlarımızı sürdürürken, bir taraftan da hizmet ve şehir hayatının kalitesini artıracak düzenlemeler, bakım-onarım çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor, daha güzel bir Bulancak için çalışıyoruz” dedi.

DOĞALGAZ, OTOPARKLAR ve GALERİCİLER SİTESİ’NDE SONA GELİNDİ!

Başkan Yakar, “Şehirde yaşam kalitesini artıracak Doğalgaz çalışmalarında sona geldik. Doğalgazın Bulancak’a verilmesi için OSB bağlantısı daha önce tamamlanmıştı. Bektaş yaylasından gelen hattın da önümüzdeki aylarda bağlantısının tamamlanmasıyla bu hizmeti de Bulancak’a kazandırmış olacağız. Önümüzdeki kış Bulancak doğalgaz rahatlığının keyfini sürecektir. Galericiler sitemiz ve iki yol arasındaki otopark inşaatlarımız da hızla devam ediyor. Bunlar da tamamlandığında şehir içi trafiğinde önemli rahatlamalar hissedeceğiz.

Alt yapıda büyük işler yaptık ve tamamladık. Giresun’un ilk ve tek Biyolojik atıksu arıtma tesislerine sahibiz. İçme suyu, atık su, yağmur suyu hatlarımızı tamamen yeniledik. Bundan sonra yapacağımız çalışmalar daha çok şehri güzelleştirecek ve şehir hayatının kalitesini artırmamaya yönelik detay çalışmalar olacaktır” diye konuştu.

YORUM YAP