DOLAR33,0413% 0.65
EURO36,0249% 0.4
STERLIN42,9931% 1.08
FRANG36,9546% 0.88
ALTIN2.561,47% 0,47
BITCOIN57.840,190.553
reklam

Demokrat Parti Karadeniz Koordinatörü belli oldu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Demokrat Parti Karadeniz Koordinatörü belli oldu
reklam

Demokrat Parti’de Gençlik Kolları Karadeniz Bölge Koordinatörlüğüne Gizem Ece getirildi.
. Demokrat Parti Gençlik Kolları Karadeniz Bölge Koordinatörlüğüne Trabzon Of’lu Muhasebe ve Finans Uzmanı Gizem Ece getirildi. Ece aynı zamanda Gençlik Kolları Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.
Ece: “Yol arkadaşlarınız ve davanız var ise hiçbir mesafe uzak değildir…”
Karadeniz Bölge Koordinatörlüğüne getirilen Ece yaptığı açıklamada; “Başta beni bu göreve uygun gören Gençlik Kolları Genel Başkanımız Berkay Güloğlu ve
Gençlik Kolları Teşkilat Başkanımız Abdurrahim Özyurt olmak üzere Gençlik Kolları’nda vazife alan vatansever bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Birlikte çıktığımız bu yolda elini taşın altına koyan genç arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bildiğiniz üzere Karadeniz Bölgesi 19 il ile Türkiye’nin en fazla il sayısına sahip coğrafi bölgesidir. Dolayısıyla bu vazife oldukça önemli ve oldukça zor. Fakat bizler de kolay olana talip değiliz zaten. Ülkenin kalkınması için her türlü zorluğa göğüs germeye, her türlü sıkıntı ile mücadele etmeye hazırız. Eğer yol arkadaşlarınız ve davanız var ise hiçbir mesafe uzak değildir, hiçbir vazife zor değildir. Demokrat Parti Gençlik Kolları olarak Anadolu’nun her köşesine; adalet, cumhuriyet ve hürriyetçi demokrasiyi taşıyabileceğimizden şüphem yok. Karadeniz Bölgesi Koordinatörü olarak Karadeniz Bölgesinde yaşayan bütün vatansever gençleri Demokrat Parti Gençlik Kolları’nda siyaset yapmaya davet ediyorum. ” ifadelerini kullandı.


Güloğlu: “Gençliği olan davalar yıkılmaz”
Atamaların ardından yaptığı açıklamada Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Av. Berkay Güloğlu; “Bu dava ölmeyen bir dava, çünkü gençliği var. Gençliği olan davalar, gençliği olan siyasi partiler seçim de kaybetse, ihtilal da görse, siyasi yasakları da yaşasa hiçbir şekilde yıkılmaz. Çünkü her zaman arkasında onu tutup ayağa kaldıracak güçlü eller vardır. Yeni atanan bölge koordinatörlerimizi tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. El ele vererek, 81 köşesinden tutarak bu ülkeyi ayağa kaldıracağız, hep birlikte Türkiye’yi daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Gücümüz de, isteğimiz de, gayretimiz de yerindedir. Yolumuz açık olsun.” dedi.

YORUM YAP