Çiftlikte Survivor! Parkur yapıp yarıştılar… « Bulancak Ajans

29 Eylül 2023 - 02:51

Çiftlikte Survivor! Parkur yapıp yarıştılar…

Çiftlikte Survivor! Parkur yapıp yarıştılar…
Son Güncelleme :

15 Haziran 2020 - 14:41

Konya’nın Sarayönü ilçesinde bir çiftlikte Veteriner Hekim olarak çalışan, Veteriner Hekim Mesut Yılmaz Survivor’a katılmak için daha önce başvuruda bulunduğunu ancak kendisine dönülmediğini belirtti. Yılmaz, Survivor’ın sıkı takipçisi ve hayranı olduğu, Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekmek için saman balyalarından oluşturları, buğday tarlasında arkadaşlarıyla beraber Survivor adasını aratmayan bir parkurda yarıştıkları anların videosunu sosyal medya hesabından yayınladı.

Yılmaz, Acun Ilıcalı’ya muhabirimiz vasıtasıyla seslenerek; ‘’ ben tam Survivor için yaratılmışım, paylaştığım videodan da görebilirsiniz. Önümüzdeki Survivor’a katılacaklar arasında olmak istiyorum.  Survivor’a katılmam durumunda Survivor’ın şampiyonu olacağıma inanıyorum. Survivor benim için tutku, ben Survivor’a katılmalıyım‘’ dedi.

Paylaştığı video ile Yılmaz Konya’da fenomen oldu. Çiftlikte Saman balyalarından oluşturdukları parkurda ödül yemeği için yarışan Yılmaz ve arkadaşı çiftlikte çalışan arkadaşlarının da ilgi odağı oldu.