CHP’nin Görele İlçe binası açılışı yapıldı « Bulancak Ajans

6 Ekim 2022 - 20:05

CHP’nin Görele İlçe binası açılışı yapıldı

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, CHP’nin Giresun Görele İlçe binasının açılışına ve İl Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

CHP’nin Görele İlçe binası açılışı yapıldı
Son Güncelleme :

12 Aralık 2021 - 18:04

Açılışa CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, Görele İlçe Başkanı Salih Zeki Bayram, CHP İl, ilçe örgütü, siyasi parti temsilcileri ile ilçe halkı katıldı.

Yoğun katılımın olduğu açılışta konuşan CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, “Yeni binamız tüm Türkiye’ye hayırlı olsun. Seçim yakın. Bizler de çok çalışıyoruz. herkese partimizin politikasını anlatıyoruz. Şu an burada olanlara, gelmek isteyip de gelemeyenlere teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
-Herkese Eşit Yönetim Anlayışı İle İktidara Hazırız-
Türkiye genelinde CHP örgütlerinin gece gündüz sahada olduğuna dikkat çeken Başkan Akıllı, “İktidar seçimden kaçıyor olsa da halkımız sandığın kurulmasını bekliyor. CHP olarak tüm örgütlerimiz seçime hazır. Gece gündüz sahada halkımızın sorun, sıkıntı ve taleplerini dinliyoruz. Çözüm önerilerimizle Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve TBMM’de bulunan milletvekillerimize iletiyoruz. Halkımızın refah seviyesinin artması ve herkese eşit bir yönetim anlayışı ile iktidara hazırız” şeklinde konuştu.
İlçe binasının açılışının ardından İl Başkanlığınca düzenlenen Danışma Kurulu Toplantısına geçildi. Başkan Akıllı, “CHP örgütlerinin, genel Başkan dışında bir Cumhurbaşkanı adayı arayışında olmaması gerektiğini” vurguladı. “Başarılı bir danışma toplantısı gerçekleştiren Giresun İl Başkanımız Fikri Bilge ve İl örgütünü kutluyoruz. Giresun’da da görüldü ki Geliyor Gelmekte Olan bunu da Birlikte Başaracağız” dedi.