Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.124.2891.019

Bu Aziz Millet Her Zamanki Gibi Tek Vücut Olmaya Devam Edecektir

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bu Aziz Millet Her Zamanki Gibi Tek Vücut Olmaya Devam Edecektir

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu İdlib’te yaşanan hain saldırıyla ilgili bir mesaj yayınladı.

Şenlikoğlu mesajında şunları söyledi:
“Suriye’nin İdlib bölgesinde tüm İslam alemi için önemli bir gece olan Regaip kandilinde düşman güçleri tarafından alçakça düzenlenen hava saldırısında milletimizin canı yanmıştır. Bu saldırıda şehit düşen Kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dilerim.
Saldırıyı gerçekleştiren rejimi ve destekçilerini nefretle kınıyorum. Rabbim inşallah bu topraklarda yaşayan Türk Milletine bir daha şehit acısı yaşatmasın. Aziz milletimiz, geçmişten bugüne ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak için canları pahasına düşmanlara, teröristlere, vatan hainlerine dur demiştir, yine diyecektir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için gerek ülkemizde gerekse sınırlarımız dışında menfur terör örgütlerine karşı tek vücut olmaya devam edeceğiz. Rabbimden duamız, bir daha böyle kara bir günün yaşanmamasıdır.”

Başkan Şenlikoğlu, ayrıca belediye tarafından bugün yapılacak (daha önceden programlanmış ) tüm etkinliklerin de iptal edildiğini bildirdi.

YORUM YAP