Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,9939% 0.02
EURO31,1826% -0.13
STERLIN36,4438% 0.15
FRANG32,9086% -0.14
ALTIN1.855,75% -0,58
BITCOIN1.225.758-4.103

Avast GrimeFighter

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News

 

ÜCRETLİ -indir-

Avast GrimeFighter, Windows sistemli bilgisayarınızın ilk günkü performasına kavuşmasına yardımcı olan bir sistem bakım, optimizasyon aracı.

Avast GrimeFighter, Android ve Windows PC’lerde indirilebilir olan bir sistem optimizasyon ve temizleme aracı. Android telefon ve tabletlerde gereksiz dosyaları temizleme, önbellekleri ve uygulama kalıntılarını ortadan kaldırma basit işlevlere sahip olan aracın Windows sürümü oldukça kapsamlı seçenekler sunuyor. Eğer Windows tabanlı bilgisayarınız aldığınız ilk günkünden oldukça yavaş çalışıyorsa Avast’ın bu ufak aracını indirmenizi öneririm.

Avast GrimeFighter, daha çok yeni ve orta seviye kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir sistem bakım, optimizasyon ve temizleme aracı diyebilirim. Hem arayüzü oldukça basit hem de sisteminizi hızlandırmak adına kullanacağınız tüm seçenekler tek tıklama üzerine kurulmuş. Diğer bir deyişle fazla ayarla uğraşmadan bilgisayarınızı ilk günkü performansına kavuşturabiliyorsunuz.

Tüm Windows işletim sistemlerinde sorunsuzca çalışan ve kısa sürede kurulabilen Avast GrimeFighter, sistemin eski sağlığına kavuşması için tarayıcı verilerini silmekten, kayıt defterini onarmaktan çok daha fazlasını yapıyor. Sistemin aşırı yavaşlamasında en büyük etkenlerden biri olan virüs ve diğer zararlı yazılımların (casus, reklam yazılımları dahil) bilgisayarınıza sinsice yerleşip yerleşmediğini tespit etme ve kaldırma, sahte antivirüs yazılımlarının indirilmesine ve yüklenmesine mani olma, tarayıcıyı optimize etme (kullanılmayan eklentileri kaldırma, geçmişi temizleme, araç çubuklarını kaldırma), başlangıçta yüklenen program ve servisleri tespit ederek sistemin açılış hızını artırma, programların güvenlik ayarlarını uygun hale getirme, programların sürümlerini kontrol etme, donanım bileşenlerini anlık olarak takip etme, sabit diskte yer açma ve daha sayamadığım onlarca işlevi bir arada sunan Avast GrimeFighter işini çok iyi yerine getiriyor ve kesinlikle fark edilebilir bir hızlanma sunuyor.

YORUM YAP