Bulancak Ajans & Ordu Giresun Haber

Video Galeri
Foto Galeri
Web Mobil

BULANCAK AJANS
İmtiyaz Sahibi
 
Genel Yayın Yönetmeni
 
Yazı İşleri Müdürü
 
Adres
 


DİKKAT!..
Bulancak Ajans Hiç bir kurum veya Kuruluşla bağlantısı yoktur.

Bu Site, Amatör ruhla Resmi kurum kuruluş ve sesini duyurmak isteyenlerin sesini duyurmak, Halkı Bilgilendirmek Amacıyla Oluşturulmuştur.
Sitemiz de çeşitli kaynaklardan yayınlanan ve sitemiz aracılığı ile gidilen hiçbir linkten sitemiz sorumlu değildir.
Bulancak Ajans, resmi kurum ve kuruluşlardan (Valilik, Belediye, Resmi Kurumların web sitelerinde halkı bilgilendirmek maksadıyla yayınlanan her türlü yayınlar)
aldığı haberlerde kaynak göstermemektedir. Diğer alınan konularda referans veya kaynak gösterilebilir.
Kullanıcının veya bilgisayarının bizim sitemiz yoluyla gittiği hiçbir başka siteden uğrayacağı zarardan sorumlu tutulamaz.

bulancakajans@gmail.com


UYARI!...

© Copyrigth 2008 - 2016 Bulancak Ajans Bütün hakları saklıdır.

Sitemizde kesinlikle din, dil, ırk ve siyasi görüş ayrımı yapılmamaktadır. Üçretli Reklam Yayınlamamaktadır. Bu Site, Halkı Bilgilendirmek Amacıyla Kurulmuştur.

Bulancakajans.com'un sitesinde yer alan bütün yazılar, metaryaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar
Bulancak Ajans 'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.bulancakajans.com 'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bulancak Ajans harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yapılan yorumlar, yorumlarını paylaşanlar, yazdıklarından kendileri sorumludur. Köse Yazılarından ise yazarları sorumludur.

Bulancak Ajans hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Bulancak Ajans basin ahlak İlkelerine uymayı taahhüt etmiştir. Bulancak Ajans
1. LİG PUAN DURUMU
SATILIK İLAN SAG TARAF
Foother
SOSYAL MEDYA
Facebook Twitter RSS Sitemap
"Bulancak Ajans & Ordu Giresun Haber | http://www.bulancakajans.com/"   Tum Hakları Saklıdır. © 2016 - 2017
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilse dahi alıntı yapılamaz. Haberlere yazılan yorumlardan kullanıcılar, köşe yazılarından ise yazarları sorumludur. Copyright © 2008 sanalbasin.com üyesidir Ordu 
Kent Gazetesi