Bulancak Ajans & Ordu Giresun Haber

Video Galeri
Foto Galeri
Web Mobil
    Son Eklenen ilanlarYabancı Dil Usta Öğreticisi Aranıyor
Giresun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Kavaklar Mah. Soner Sok. No3 Giresun   -   Giresun

TLF 1    :   0 454 216 11 83
TLF 2    :   0 454 216 11 83
E-Mail  :   http://giresunhem.meb.k12.tr/   -   Site :   http://giresunhem.meb.k12.tr/
TANITIM BİLGİLERİ
İş İlanları
GİRESUN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ
Giresun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
Yabancı Dil Usta Öğreticisi Aranıyor
0 454 216 11 83
GİRESUN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YABANCI DİL USTA ÖĞRETİCİ DUYURUSU

Yıl boyunca usta öğretici olarak görevlendirilmek üzere İngilizce branşında öğretmenler aranmaktadır.Öğretmenlik şartları aşağıda çıkartılmış olup, görev almak isteyenlerin şahsen Giresun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne müracat etmeleri önemle duyurulur

EĞİTİMCİLERİN NİTELİĞİ

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esasları kapsamında aylık karşılığı okutacakları derslere ilişkin çizelgede yer alan, alan öğretmenleri esas alınarak;

A. Öncelikli olarak yaygın eğitim kurumlarına İngilizce öğretmeni olarak atanmış öğretmenler görev almalıdır.

B. Yaygın eğitim kurumunun kadrolu İngilizce öğretmeni bulunmadığı takdirde Millî Eğitim Bakanlığı’nda İngilizce öğretmeni olarak atanmış öğretmenler görevlendirilir.

C. Programın uygulanmasında Millî Eğitim Bakanlığı’nda İngilizce öğretmeni olarak atanmış öğretmenlerden yararlanılamadığı durumlarda aşağıdaki niteliklere sahip öğretmenler görevlendirilebilir:

1) Millî Eğitim Bakanlığı dışından görevlendirilecek öğretmenler için üniversite veya fakültelerin yabancı dil bölümlerinden İngilizce mezun olanlardan öğretmenlik formasyon bilgisine sahip olduğunu belgelendirenler.

2) Üniversite veya fakültelerin diğer bölümlerinden mezun olanlar için;

a) Öğretmenlik formasyon bilgisine sahip olduğunu ve KPDS/ÜDS/YDS’den 80 ve üzeri puan aldığını veya ÖSYM tarafından “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” esas alınarak, diğer uluslararası sınavlarla KPDS/ÜDS/YDS’de 80 ve üzeri puana denk gelen İngilizce dil bilgisine sahip olduğunu belgelendirenler.

b) Öğretmenlik formasyon bilgisine sahip olmayanlar için;

i) İngilizce dil eğitimi verebileceğine dair uluslararası geçerliliği olan dil öğretim sertifikası ile birlikte ve KPDS/ÜDS/YDS’den 80 ve üzeri puan aldığını veya ÖSYM tarafından “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” esas alınarak, diğer uluslararası sınavlarla KPDS/ÜDS/YDS’de 80 ve üzeri puana denk gelen İngilizce dil bilgisine sahip olduğunu belgelendirenler.

ii) Yabancı dilde İngilizce öğretim yapan yüksek öğretim kurumlarından mezun olup KPDS/ÜDS/YDS’den 80 ve üzeri puan aldığını veya ÖSYM tarafından “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” esas alınarak, diğer uluslararası sınavlarla KPDS/ÜDS/YDS’de 80 ve üzeri puana denk gelen İngilizce dil bilgisine sahip olduğunu belgelendirenler.

Yukarıda sayılan özelliklerde eğitici bulunamadığı hallerde, söz konusu eğiticilerden KPDS/ ÜDS/ YDS´ den 60 ve üzeri puan aldığını belgeleyenler
Facebook Twitter Google
Foother
SOSYAL MEDYA
Facebook Twitter RSS Sitemap
"Bulancak Ajans & Ordu Giresun Haber | http://www.bulancakajans.com/"   Tum Hakları Saklıdır. © 2016 - 2017
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilse dahi alıntı yapılamaz. Haberlere yazılan yorumlardan kullanıcılar, köşe yazılarından ise yazarları sorumludur. Copyright © 2008 sanalbasin.com üyesidir Ordu 
Kent Gazetesi